Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Danas sam dobre/loše volje...

Go down 
+2
Snooopy
rock_chic
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto vel 12, 2008 4:00 pm

Ja sam dobre volje. Dosla iz skole, isla u prodavnicu i pet shop da kupim Nini poslastice, a ona pojela jednu, a drugu nece. confused Evo tate nema kuci, a Nina se uvukla, pa posto se mama i baka nebune onda ce tu ostati jos neko vreme da razvlaci ovu jadnu poslasticu i moli za hranu. Iz usta bi mi uzela samo da se ona najede. Evil or Very Mad Evo sad mi napolitanku uzela. Laughing
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto vel 12, 2008 4:50 pm

super sam volje!!! hura sladoled smiley

moja ekipa prva je na gradskom natjecanju Cool
od 12 ekipa uvjerljivo smo prvi.. razlika između nas i drugog mjesta je 15 bodova Cool Cool
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyčet vel 14, 2008 10:34 pm

Valentinovo je i super sam volje..
Cool
ljubav kak je bio dobar dan.. first_move anđ/vra
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto vel 19, 2008 9:07 pm

današnji dan je bio tako.. očajan heh po svom sastavu jer se ništa zanimljivo nije događalo..do velikog odmora u školi XD
u ženskom wc-u imaju jedna kolica sa vrećom za smeće... netko stane na ta kolica i netko iza njega ga mora gurniti što dalje.. naravno dežurnog profesora nije bilko.. pa smo mi osmašice to po hodniku radila.. ahahahah kak je bilo zabavno.. tih 20 min mi je prošlo brže nego ikad Laughing Laughing Cool

i sad kak me profa pustila kući.. naišla je jedna cura koja ide samnom na break Rolling Eyes do škole.. glupacha..kako ju mrzim.. pazite ovo Ona je mene izazvala da vidimo koja je bolja.. mislim si ja u čemu jbg.. Rolling Eyes svatko je zasebna osoba Rolling Eyes .. no već sam misla da hoće da ju zašoram ili nešto.. no izazov iz breaka.. bwahahahahaha.. kako mi je onda tek bilo drago.. prvo cura ne zna savršeno napraviti osnovne korake.. ne zna pola toga,a u istoj smo grupi...haha sreća da sma nosila crne traperice.. i jednu posebnu majicu XD pobjedila sam ju... Twisted Evil mamicu joj..... lol! bang
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto vel 19, 2008 10:10 pm

Ja sam tak - tak volje jel mi nos curi a sad mi nikakva prehlada sad ne treba
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyned vel 24, 2008 5:16 pm

tak-tak.. borin day... :SSSSS

Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 2:13 pm

kak mi fali u prethodnom postu g Laughing Laughing Laughing
ma super..
Tora se vratila cheers cheers
i idem u školu.. ma happy sam.. Laughing Laughing dog
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 2:20 pm

Ja sam dobro volje, ali moram da idem da ucim geos pa u skolu. Evil or Very Mad Al lepo sam ustala, jos da me Nina nije probudila tako sto me je izlizala preko cele face Shocked , i posle mi skocila u krevet, pa ja nisam imala mesta, bilo bi jos bolje. Shocked Surprised
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 2:29 pm

kome to pas smije u krevet što znači u staaan?? Smile jel popustio stari?
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 2:40 pm

Ja sam loše volje jer me groozno boli trbuh
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 7:18 pm

Da Nina,vidim da si se probudila mokra! Laughing
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 05, 2008 9:59 pm

Ja sam super volje. Sad dosla iz skole. JEEEEJ!!! Ma neznam ni sto sam se umivala kad me ona vec sredila. Laughing Ma tata cim ode na posao ona otvori vrata i u kucu. A kad udje, a tu je tata, bezi ko djavo od krsta. A tata bio na poslu, pa ona vata prvu priliku. Twisted Evil Celo jutro bila u kuci dok ja nisam krenula u skolu, nisam nista ucila, a nju sam obukla u majicu i stavljala joj portiklu i kapicu za bebe. Twisted Evil A geografiju... Rolling Eyes na tom sam bila i zaboravila. Surprised
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyčet oľu 06, 2008 9:45 am

hah ja sam odlične volje... rešetaju danas povijest i kemiju Laughing Laughing nemam pojma.. ali neka sam ja odlične volje Laughing Laughing
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyned oľu 09, 2008 3:40 pm

ja sam super volje....

sunce sija, suhe su ceste idem se rolatiii dance smiley anđ/vra
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyned oľu 09, 2008 4:38 pm

ja sam odlično...vani je tak lijepo,sad sam bila sa psima u šetnji i vukli su me ko ludi jer sam ih 3 vodila.... Laughing
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto oľu 11, 2008 9:54 pm

Iva blago tebi. Ljubomorna sam. ljubav

Ja sam dobre volje. Danas smo gubili dva zadnja casa. JEEEEJ!!! bom What a Face Zato sto smo isli da primamo vakcine... Razz Embarassed I nekim cudom svi smo preziveli. Shocked Salim se. Evo mene sad boli ruka. Al nema veze. Vazno da smo gubili casove (koji smo jadnici pa se radujemo i vakcini samo da nema casova Twisted Evil ).
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto oľu 11, 2008 11:15 pm

ma ja bih se radovala bilo čemu pa i doniranj bubrega samo da nemam zadnja dva sata Laughing Laughing

ja sam dobre volje.. danas sam kao optimist pa razmišljam kako je sutra sredina tijedna.. pa onda još samo četvrtak, petak Laughing Laughing
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto oľu 11, 2008 11:24 pm

ja sam danas bila sa razredom u kazlištu......boring...ali onda smo išli u mc donalds(kak god da se to pisalo) i naždrali se popcorn
i baš mi je luuuuuudo Smile
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyuto oľu 11, 2008 11:33 pm

ja sam jaaaaaaaaaaaaaaaaako dobre volje jel možda s Divom idem u Zadar na izložbu!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 12, 2008 5:31 pm

super diva cheers
eh da.. još samo četvrtak i petak kada ja umirem drunken jer pita geografija obadva sata drunken
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 19, 2008 3:32 pm

ja sam super.jer je škola gotova 43123
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 19, 2008 5:55 pm

ivkica je napisao/la:
ja sam super.jer je škola gotova 43123
potpisujem
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptysri oľu 19, 2008 9:02 pm

rock_chic je napisao/la:
ivkica je napisao/la:
ja sam super.jer je škola gotova 43123
potpisujem

i ja!!!
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptyčet oľu 20, 2008 10:41 am

Ja sam se ljepo naspavala...idem se šetat s Carlsom.jako je ljepo vrijeme,i ja sam jaaaaaako dobre volje!
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Emptypet oľu 21, 2008 1:05 pm

Ja sam dobre volje. Danas Petak zadnji dan u skolu. A vidim vi imate raspust. BLAGO VAMAAAA!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Danas sam dobre/loše volje...   Danas sam dobre/loše volje... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Danas sam dobre/loše volje...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: ZA REGISTRIRANE I NEREGISTRIRANE ČLANOVE :: Off topic-
Forum(o)Bir: