Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moji hrčkovi =)

Go down 
+3
Nina
Snooopy
rock_chic
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyned oľu 02, 2008 2:59 am

Super su!!! Oni kratko zive, jel da? Kolko zive? JA mislim da je negde oko 2 godine.
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyned oľu 02, 2008 12:33 pm

tnx Nina.. da u prosjeku žive 2 god - 2 i pol... a najčešče oko 1.5.. nažalost.. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyned oľu 02, 2008 7:26 pm

Wow slike su ti zakon! Da, tako negdje žive, moja pokojna Mrvica je umrla sa 1.5 godinom od potresa mozga Shocked Sad. Puse hrčkićima!
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyned oľu 02, 2008 8:39 pm

baš mi je žao snoopy.. no eto moji hrčci i kiki i riki su uginuli sa 1.5 god.... a Tex ne znam koliko ima mjeseci no u prosjeku negdje oko 7-10 mjeseci..
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptypon oľu 03, 2008 12:33 am

Ja sam trebala da kupim hrcka. I bas pre neki dan razmisljam kako smo kupili Bucka. Otisli u pet shop i biramo hrcka i kaze zena uzmite morsko prase, oni su privrzeniji. I mi uzesmo Bucka, posto je bio jedino morsko prase. I sad Bucko ima 2.5 godine. I razmisljala sam, da sam uzela hrcka vise ga nebi ni bilo, a ja kad pomislim da nemam Bucka samo sto ne zaplacem. pale
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptypon oľu 03, 2008 9:46 am

da....
ja zaplačem kad god pomislim na Kikicu i ili Rikija...
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptypon oľu 24, 2008 1:29 pm

Pridošlice - obitelj se širi =)
sad imaju 19. i već 10 dana jedu krutu hranu, a majka je postala agresivna prema njima tak da su sad sa 19 dana morali doći kod mene.. prerano,definitivno prerano...
ne razlikujem ih baš najbolje.. 4 su dečki, a za jednog nisam sigurna... 3 definitivno ostaju meni Smile sutra/prekosutra naručujem gajbu u ljubimcu Smile i to je njihov dom .. možda se i 4. malac pridruži, a jbg kako sam raspoložena i 5. će biti ako ispadne dečko Embarassed .. oni će biti svi u toj velikoj gajbi.. a Texica će možda djeliti tu gajbu do nekog određenog vremena Very Happy zasad je ovakvo stanje: malci su u pleksiglas gajbi,a Tex je u staroj gajbi... Very Happy: malo smo nakrcani, no dok ne dođe ta gajba.. Rolling Eyes

e sad.. Imena
Carlich
IzZy
Foxy
Seth
Ryan

Carlich,IzZy,Ryan definitivno ostaju kod mene,Seth možda ,a Foxy je neidentificiran hrčak Very Happy

evo slikice:
prvo jedna jučerašnja od Tex (kako se spava) dok sam joj pripremala staru gajbu za smještaj..
Moji hrčkovi =) - Page 2 Dsc00924

Malci Very Happy:
Moji hrčkovi =) - Page 2 Dsc00925

Malac No.1
Moji hrčkovi =) - Page 2 No110
Malac No.1 u gajbi
Moji hrčkovi =) - Page 2 No1_u_10

Malac No.2
Moji hrčkovi =) - Page 2 No210
Malac No.2 u gajbi
Moji hrčkovi =) - Page 2 No2uga11

Malac No.3
Moji hrčkovi =) - Page 2 No311
Malac No.3 u gajbi
Moji hrčkovi =) - Page 2 No3uga10

Malac No.4
Moji hrčkovi =) - Page 2 No410
Malac No.4 u gajbi
Moji hrčkovi =) - Page 2 No4uga10

Malac No.5
Moji hrčkovi =) - Page 2 No510
Malac No.5 u gajbi
Moji hrčkovi =) - Page 2 No5uga10

pojam wc-a
Moji hrčkovi =) - Page 2 Wc10
ccccc
Moji hrčkovi =) - Page 2 Wcccc10

Spavanjac =)

Moji hrčkovi =) - Page 2 Spavaa10
[Vrh] Go down
Zvrcko
Moderator
Moderator
Zvrcko


Male Broj postova : 15
Registration date : 21.03.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptypon oľu 24, 2008 5:18 pm

Ima sam i ja hrćka Kikicu i Mikija i nakon jedno 3 mjeseca Kikica se poćela dabljati.I okoti 6 mališana.Ma nisu ovi narasli kad eto 8 mališana itako dalje i dalje ja imam 21-og mališana.Stari je kupovao veći kavez pa veći. I jednog dana nema nitijednog mališan Laughing stara mi je poludila i mislila je da su utekli Mad Mad Mad


Pet dana iza toga uhvatimo ubojicu moj maćak je naućio otvarati kavez i napravio pokolj ali nigdi nije bilo krvi.I od tada nemam ni jednog hrćka. Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 12:46 am

Prelsatki su ti malci! ljubav
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 5:51 pm

Ajme, baš tužno No ...21?! Wow. Moja hrčkica Mrvica (pokojna Crying or Very sad ) je okotila isto 6, ali smo ih podavali pale ...
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 8:29 pm

Malci su predivni! ljubav
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 8:48 pm

thank you Nina i ivkica ljubav ljubav
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptyčet oľu 27, 2008 8:53 pm

Fora su im imena!!!
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
jasmina
Pridošlica
Pridošlica



Female Broj postova : 13
Registration date : 27.02.2013

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptysri vel 27, 2013 8:29 pm

čini mi se da su svi oni postali spiderman mica mace bi se ovako raspekmezile hiii
[Vrh] Go down
jasmina
Pridošlica
Pridošlica



Female Broj postova : 13
Registration date : 27.02.2013

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptysri vel 27, 2013 8:33 pm

a jadan kikica!!!! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
jasmina
Pridošlica
Pridošlica



Female Broj postova : 13
Registration date : 27.02.2013

Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Emptysri vel 27, 2013 8:38 pm

sad ne možeš promijeniti prošlost nestao je zauvijek... ali valjda možeš budućnost
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji hrčkovi =)   Moji hrčkovi =) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Moji hrčkovi =)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moji postupci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: OPĆENITO O ŽIVOTINJAMA :: Naši ljubimci-
Forum(o)Bir: