Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?

Go down 
+2
ivkica
Jingles
6 posters
Autor/icaPoruka
Jingles
Moderator
Moderator
Jingles


Female Broj postova : 294
Registration date : 17.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 21, 2008 3:54 am

Besna sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imali smo za domaci da napisemo sastav na temu "Moj ljubimac"... Svi smo pisali nesto lepo za njih pa kako ih volimo i sl. a jedan moj "drug", poludet cu!

Citao je sastav koji je zapoceo ovako:

"Svako bi trebao imati ljubimca. Ja nemam ljubimca pa cu opisati onog kog bih voleo da imam. To je sibirski haski"

I opisivao je sta ja znam kako imaju raznobojne oci, mekano krzno i sl. no to nije ni bitno... Bitno je ono posle toga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naime poceo je da pise:


"Ljudi njih koriste i radi zarade tako sto prodaju stence. Takodje ih koriste i za borbe, koje izgledaju ovako: Psi se bore i ako pas pobedi vlasnik dobije novac ali ako izgubi, izgubi i psa. Psi cesto ostaju i bez glave, iz cega se vidi da su haskiji jako krvolocni ali gazdi odani psi"

Nastavnica mu rece: "I ti to hoces da imas!? Pa dobro vezes ga za neki kutak ali ako se odveze mrtav covek"

U tom trenutku htela sam ubiti ne samo Nikolu vec i nastavnicu i da nisam tako lepo vaspitana tada bih stvarno ustala i razdrala se na sav glas!!!

Prvo na osnovu cega kaze da su haskiji krvolocni!? I jos gore odakle mu pamet da sa takvim odusevljenjem prica o borbama pasa!?
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 21, 2008 12:08 pm

Da...taj baš nije čist. bang
Haskije ne upotrebljavaju za borbu već za vuču saonica,jedino možda oni,da se tak izrazim,debili kojima su psi stvarno potrošna roba,pa glavno da se dobije lova.Ali taj tvoj frend,ako piše o ljubimcima,mislim svi ste napisali nešto lijepo,a on kako bih volio imati tog psa,i onda za borbe...
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 21, 2008 12:09 pm

A i nastavnica...dokaz da ljudi ne znaju puno o psima!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Jingles
Moderator
Moderator
Jingles


Female Broj postova : 294
Registration date : 17.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 21, 2008 12:13 pm

Upotrebljavaju ih i za borbe nazalost...
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 21, 2008 1:02 pm

Shocked Strasno! A nastavnica... Shocked al joj je komentar... Shocked
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyčet oľu 27, 2008 5:54 pm

Užas...jesi barem tog Nikolu pošteno ošamarila? Ne pod satom, pod odmorom Cool trebala bi ako nisi...a nastavnica ništa bolja...
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyčet oľu 27, 2008 8:30 pm

Oni koji uh upotrebljavaju za borbu su iskreno debili,bez uvrede,ali mislim i da se vi slažete.Ne govorim samo za haskije nego općenito za sve pasmine.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyčet oľu 27, 2008 8:50 pm

Snooopy je napisao/la:
Užas...jesi barem tog Nikolu pošteno ošamarila? Ne pod satom, pod odmorom Cool trebala bi ako nisi...a nastavnica ništa bolja...
kakvo šamaranje? kick boxing !!!
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyčet oľu 27, 2008 8:53 pm

Ma da... Laughing
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypet oľu 28, 2008 4:39 pm

Slažem se Laughing
[Vrh] Go down
stryker
Pridošlica
Pridošlica
stryker


Male Broj postova : 98
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 08.03.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: stryker   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptysub oľu 29, 2008 1:04 am

nikada necu shvatiti takve ljude sta vide u tome
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptysub oľu 29, 2008 5:15 pm

Opet se slažem, te borbe pasa su nešto najodvratnije što je čovjek u stanju napraviti...najsebičniji čin od svih onih grozota koje su napravili...
[Vrh] Go down
stryker
Pridošlica
Pridošlica
stryker


Male Broj postova : 98
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 08.03.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: stryker   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyned oľu 30, 2008 1:33 am

to je najgore cuo sam da se ponegde jos odrzavaju a to niko ne pokusava da spreci
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypon oľu 31, 2008 4:21 pm

Ljudima je važna samo zarada,i ono što Prijatelji životinja govore i što se drugi bune,njih to ne zanima,a ne postoji netko tko bi to ukinuo...nažalost i kod nas postoji borba pasa,i imala sam prilike vidjeti čovjeka čiji se pas koristi za borbe...taj pas izgleda,hm..kao i da nije pas,nabildan,uhranjen jako...dogo argentino i staff.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptypon oľu 31, 2008 8:15 pm

užasavajuće je kako tvoj "prijatelj" zna tako malo o tim predivnim psima,a ono što zna je isto tako - poražavajuće
[Vrh] Go down
stryker
Pridošlica
Pridošlica
stryker


Male Broj postova : 98
Age : 39
Location : Veliko Orasje
Registration date : 08.03.2008

Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: stryker   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Emptyuto tra 01, 2008 12:29 am

sto je najgore sve je vise takvih na zalost farao
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Sponsored content





Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty
PostajNaslov: Re: Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?   Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!? Empty

[Vrh] Go down
 
Kako to moj "drug" dozivljava sibirske haskije!?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: O PSIMA :: Ostalo-
Forum(o)Bir: