Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Psi u novinama

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Psi u novinama   Psi u novinama Emptyčet vel 14, 2008 2:13 pm

Evo ovdje pišemo ono što smo našli o psima u novinama,internetu...
Nema veze koja je tema glavno da je o psima...

Ovo sam našla na internetu...nemogu vjerovat kakvih sve ljudi ima Crying or Very sad

Monstruozno ubojstvo dvaju pasa nađenih s omčama oko vrata kraj kluba Močvara šokiralo je danas i same djelatnike Veterinarsko - higijenskog servisa koji su na dojavu građana došli po nesretne životinje i odveli ih na obdukciju.

Psi u novinama Psi-v
Leševi pasa su nađeni kraj livade, u grmlju, sa štrikom za veš stegnutim oko vrata, a počinitelj tog stravičnog čina nije poznat. O događaju je obaviještena i policija koja je najavila istragu.

Pse je pronašla prolaznica koja je ujutro šetala sa svojim psom savskim nasipom. Prolazeći kraj Močvare vidjela je kaže, nešto veliko, zamotano u debeli najlon i oblijepljeno izolir trakom. Štapom je otkrila najlon i shvatila da se unutra nalaze mrtvi psi.

Nakon što se oporavila od stravičnog prizora, nazvala je veterinare. Ustanovljeno je da oba psa imaju vlasnike. S. K., vlasnica ubijene kujice Maze, od šoka i tuge danas je jedva uspjela izustiti nekoliko rečenica. Kaže da je pse dala svojoj prijateljici na čuvanje prije nego što je otišla na službeni put. Međutim, kako su se psi našli bespomoćni i na meti vandala, nije htjela otkriti.

- U šoku sam, popila sam tabletu za smirenje, a sada još moram na posao. Maza mi je bila poput djeteta. Ne znam kako ću svome djetetu reći da peseka više nema. Nisam se nikome zamjerila. Dala sam ih na čuvanje osobi od povjerenja jer sam otišla na put, no ne znam tko ih je ubio. Ne bih više o tome pričala - plačnim glasom je rekla S. K.

Njezin brat Milenko Pavić, vlasnik drugog ubijenog psa Luxe, inače Mazinog brata, rekao nam je samo da želi sve što brže zaboraviti.

- Tri dana sam tražio pse po kvartu i ništa, a danas su mi javili da su ih našli obješene. Što je bilo, bilo je. Neću podizati tužbu, Bog će im naplatiti - kratko je rekao Milenko Pavić.

Savez udruga za zaštitu životinja prijavio je slučaj policiji, a danas će Općinskom državnom odvjetništvu podnijeti kaznenu prijavu protiv nepoznatog počinitelja.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Emptyčet vel 14, 2008 8:59 pm

STRASNO! pale
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Emptyčet vel 14, 2008 10:15 pm

Ma što sam im ja sve prostačila Evil or Very Mad


Zadnja promjena: ; pet vel 15, 2008 12:53 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Emptyčet vel 14, 2008 10:24 pm

Grozno!!!! bad
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Emptypon vel 18, 2008 12:55 pm

Užas. bang te bi ljude trebalo bang bang bang bang
[Vrh] Go down
bebby10
Pridošlica
Pridošlica
bebby10


Female Broj postova : 23
Registration date : 30.05.2008

Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Emptypon lip 09, 2008 4:51 pm

meni dode da sad ubijem te ljude koji su ubili ta dva
jadna psa......................................... tucnjava
uzas uzas uzas

zabrinut
[Vrh] Go down
Sponsored content





Psi u novinama Empty
PostajNaslov: Re: Psi u novinama   Psi u novinama Empty

[Vrh] Go down
 
Psi u novinama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: O PSIMA :: Ostalo-
Forum(o)Bir: