Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Horoskop

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Horoskop Empty
PostajNaslov: Horoskop   Horoskop Emptypon vel 18, 2008 10:28 pm

cure što ste u horoskopu? =)
evo jedna mala zafrkancija na temu toga:
Ovan - Bahati gadovi, uvijek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerovatno, mali alat

Bik - Samozadovoljne šutljive seronje, dosadni kao klub filatelista.

Blizanci - Glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim mjerilima koja se mjenjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - Posesivni ludaci, uvrijede se ako im dobro jutro niste poželjeli u pravilnoj intonaciji, mjenjaju raspoloženje kako im padne na pamet.j

Lav - Arogantni, vječni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).

Djevica - Opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa osloba?aju čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan, prezahtjevne cjepidlake kojima ni previše nije dovoljno.

Vaga - Narcisoidini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su ljeni da je pravo čudo kako uopće ustaju iz kreveta.

Škorpion - Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podnjeti sami pa moraju povući još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj svijeta oni se ne bi šokirali, vjerovatno sudjelujući u sado-mazo orgijama.

Strijelac - Raspikuće i kockari, uživaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživjeti mrtve sasvim moguće, naravno, samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osjećaj tuge.

Jarac - Pravi pravcati goniči robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, riječ ''oprostiti'' ne postoji u njihovom rječniku, prodali bi guzicu za društveni status.

Vodenjak - Vulgarni i nepristojni perverznjaci, vječita zabadala u privatni život drugih, vjerovatno ne iznenađuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodenjaka.

Ribe - Samosažaljevajući dosadnjakovići, čekaju da ih neko utješi, ne mogu se ni popišati bez tuđe pomoći, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad su dobre volje bave se tuđim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

znamo da piše kod progila.. no ovo je tako smiješna sprdnja negdje istina negdje ne.. i tak znam još nešto slično u vezi horoskopa i btw ovo je kopirano s jednog bloga.. Smile
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Horoskop Empty
PostajNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Emptypon vel 18, 2008 10:57 pm

Kockar...ma nikad,premda imam sreće u kartama i kockama... Cool
a i volim solit pamet ljudima,ali ne previše Laughing
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Horoskop Empty
PostajNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Emptyuto vel 19, 2008 9:58 am

strijelac Twisted Evil ja sam na granici između škorpiona i strijelca.. u nekim sam škorpion u nekim strijelac.. ali više sam strijelac.. naime užasno dobro igram poker Laughing Laughing
a uvijek za mene kažu da bih mrtve probudila koliko sam.. živahna Laughing Laughing
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš
diva_my_dog


Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

Horoskop Empty
PostajNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Emptyuto vel 19, 2008 11:16 am

Ja sam vaga .. . nisam pred ogledalom i treba mi pol sekunde da naručim kolu ili pepsi hihih i nekad sam lijena hehe Embarassed
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Horoskop Empty
PostajNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Emptyuto vel 19, 2008 8:59 pm

a tko nije Cool Cool samo sam ja odmah poslije škole Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Horoskop Empty
PostajNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Empty

[Vrh] Go down
 
Horoskop
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Horoskop za pse

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: ZA REGISTRIRANE I NEREGISTRIRANE ČLANOVE :: Off topic-
Forum(o)Bir: