Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty
PostajNaslov: Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...   Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Emptyuto tra 01, 2008 12:05 pm

E ovako...ovo natjecnje nije išlo...tj.nitko nije slike stavljao...ja nisam imala ideja,a nisam ni stigla sliku postavit jer sam bila jakooo zaposlena...ovo natjecanje možda uspije slijedeće godine...Za par dana ću napravit proljetna natjecanja i nadm se da će odaziv biti veći Wink
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty
PostajNaslov: Re: Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...   Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Emptyuto tra 01, 2008 7:16 pm

E, sorry, imam gužvu, nisam stigla ni slikati, a kamoli postaviti slike, a za proljetno ću se potruditi malo više! Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty
PostajNaslov: Re: Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...   Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Emptyuto tra 01, 2008 9:11 pm

Snooopy je napisao/la:
a za proljetno ću se potruditi malo više! Cool
me to... bounce
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty
PostajNaslov: Re: Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...   Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Emptysri tra 02, 2008 10:30 am

Ja isto,nemam vremena,a i fotić šteko...
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Sponsored content





Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty
PostajNaslov: Re: Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...   Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika... Empty

[Vrh] Go down
 
Uskrsni ljubimci-(ne)objava pobjednika...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Objava novih i zatvaranje starih natjecanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: NATJECANJA :: Aktualna natjecanja-
Forum(o)Bir: