Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja mala Fanny

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
coco
Pridošlica
Pridošlica
coco


Female Broj postova : 20
Registration date : 19.07.2008

Moja mala Fanny Empty
PostajNaslov: Moja mala Fanny   Moja mala Fanny Emptysub srp 19, 2008 1:15 pm

U topicu "Lišmanioza... OPREZ!" sam napisala da je moj pas uginuo od te bolesti. Gospođa koja je kriva zbog toga što nije testirala psa je MIRJAM na forumima nick ARTEMIS, a više o tom groznom činu pročitajte OVDJE i OVDJE

Admini oprostite, ali ovo je STVARNO užas i moram to postaviti.

Nakon nekoliko mjeseci borbe sa opakom bolesti, donjeli smo tešku odluku....10.07.2008. zaspala je u našim rukama moja mala Fanny stara svega 15 mjeseci.
Tu je još tvoja loptica...samo si ti znala kako je dobro ganjati, i tu su tvoje plastične boce koje si obožavala gristi i natezati se sa njima, obožavala sam kada si vrcala zadovoljna guzom, draga Fanny zauvijek ćeš biti u našim srcima volimo te....

Moja mala Fanny Fanny07
[Vrh] Go down
bebby10
Pridošlica
Pridošlica
bebby10


Female Broj postova : 23
Registration date : 30.05.2008

Moja mala Fanny Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala Fanny   Moja mala Fanny Emptyned srp 20, 2008 11:38 am

coco zao mi je jako drzi se R.I.P Fanny Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
 
Moja mala Fanny
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moja mala debela ljubav
» Moja ekipa
» Diva - moja ravnodlaka retriverica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: OPĆENITO O ŽIVOTINJAMA :: Bivši najbolji prijatelji-
Forum(o)Bir: