Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zlatno oko


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Šetnja pasa

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptypon vel 04, 2008 9:12 pm

Koliko dugo i često šećete svog psa??
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptyuto vel 05, 2008 9:27 am

svaki dan (podrazumijeva se) 2 - 3 puta ovisno o mojim obavezama,jer je Brik uglavnom samo moja briga (ja zahtijevala inače ga ne bi bilo kod mene Very Happy ) dakle ujutro prije škole (ako idem ujutro u školu negdje oko 6, a poslijepodne 7-8 ) a navečer nakon škole 5-6-7 ... a ako nije školski dan oko 12 sati Very Happy
i to se može nazvati šetnja samo ako je kiša ili snijeg,, ovako ako je suho najčešće trčimo i malo rjeđe sam ja na rolama Very Happy
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptyuto vel 05, 2008 12:26 pm

Ja sam se jedva izborila za Ninu. NEkoliko meseci sm molila i kad sam taman ubedila tatu, neki prijatelj s polsa mu je reko: "Neuzimaj to, tako su i meni deca rekla, setacemo, cuvacemo i sad samo ja, a to je jako velika odgovorsnost." i tata ga je psolusao. Mad Da sam srela tog coveka odma bi ga 54545 . Nisu mi dali kuce zbog toga i na kraju je mama rekla ajde. Cool I tako smo uzeli Ninu, a tata je rekao: "Dobro, ali tices mu kupovati hrane, placati vakcinacije i setati, ja necu nista."

A sada nemogu da dodjem na red od njega. Svako vece je seta i nekoliko puta joj je rekao SREćO Shocked . Tako da moja Nina seta jako puno. Mama i tata je skoro svaki dan setaju, nekad zajedno, a nekad svako posebno, ja je setam ujutru i uvece ako stignem, a ako nestignem onda se samo malo izigramo u dvorstu. Ona dnevno ima najmanje tri setnje, al sad je u teranju pa nema setnje. Mislim, ima, ali je setaju samo mama i tata.

PS. Malo sam offtopic, ali sam sad jurila Bucka po terasi posto je izaso iz kaveza, pa sam slucajno rukom sa stolice oborila ono plasticno gde se suse sudove i glavu mi je razbilo bas me boli Laughing . I evo sad i jedva kucam posto jos smirujem Bucka od soka, jer sam ga drzala rukom da nebi to palo na njega, a on jos tu kuka, a ja ruku neosecam. Laughing
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptyuto vel 05, 2008 7:49 pm

Ja svaki dan,po 2 puta,ali kolko vremena ga šečete.ja sat,sat i pol,a nekad i manje kad nemam vremena.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptyuto vel 05, 2008 9:42 pm

Pa ja sam jedsno vreme setala po 1 sat, a sada manje. Kada smo isli uvek sa grupom od oko 5 pasa, uvek u 8 ujutru, onda je bilo super i najmanje po pola sata, a i jos se istrci sa psima, a u petak sam Ninu setala 3 sata. affraid Mada smo oko pola sata stajali u mesu cekajuci mamu iz vrtica, prodavnice i sa pijace i jako veliki deo smo presli, i jako se umorili.

Sada svaka Ninina setnja iznosi naj,manje pola sata, retko kad manje, a kada je pustam sa ulicnim psima da se igra (i to radim Laughing ) onda obicno malo duze dok se ne izigra. Ali uglavnom oko pola sata.
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš
rock_chic


Female Broj postova : 1034
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptysri vel 06, 2008 9:04 am

oko jedan,a kad sam slobodna i više, evo sad ujutro smo sat i pol se šetali Very Happy
[Vrh] Go down
ivkica
Administrator
Administrator
ivkica


Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptyčet vel 14, 2008 2:24 pm

Ja u zadnje vrijeme sve manje i manje stignem šetat Carlosa jer je on stalno s tatom u lovu i po šumi.
[Vrh] Go down
https://zlatnooko.forumcroatian.com
Snooopy
Moderator
Moderator
Snooopy


Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptypon vel 18, 2008 12:43 pm

Ja Snoopya šetam najčešće samo 1 put na dan, i to po pola sata-1 sat. Moj tata ga navečer šeta, dakle to su 2 šetnje na dan. I još ima svoj vrt Very Happy Moja mama ga ne šeće jer se boji drugih, agresivnih pasa. Kada god se Snoopy i neki pas igraju i onak grickaju se, ona počne vikati: Anja,Anja, tuku se!! Rastavi ih!! Hahaha, a ja se počnem smijati... Razz
[Vrh] Go down
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš
Nina


Female Broj postova : 694
Age : 31
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 04.01.2008

Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Emptypon vel 18, 2008 6:46 pm

lol!

A kod mene je bilo bas suprotno. Ja sam se upocetku plasila toga, ali sam prestala kad sam videla da Nina nereaguje na druge zenke. Sad je nesetam uopste. Setaju je samo mama i tata, uvece, posto je u teranju.
Juce, Nina kukala da izadje napolje i mama je odvede do tatine garaze. I bila otvorena vrata od nasih kola i ona odma utrca na prednje sediste. Laughing A tata se slogirao posto se dosta linja. Kaze tata: "Pa sta radis to? Ranije smo te terali da ulazis u auto, a sad ulazis sama." A kad smo isli na Adu, to jopj je bio drugi put u kolima (prvi je bio kad smo je vozili kuci, kad smo je tek dobili) ona je bila ko ludak. Samo je gledala kako da iskoci kroz prozor i samo je lajala.

Evo vec sam skrenula sa teme.

Jedva cekam da Nina izadje iz teranja. Uzelela sam se setnje. A kad se setim onih kisnih dana, kada je napolju blato, a Nina jedva ceka da umoci svoje sape u najvecu mogucu blatnjavu baru, i onda udje u hodnik i posle ja ribam plocice, onda mi lakne. Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šetnja pasa Empty
PostajNaslov: Re: Šetnja pasa   Šetnja pasa Empty

[Vrh] Go down
 
Šetnja pasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odgoj pasa
» Pranje pasa
» Skotnost pasa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: O PSIMA :: Odgoj-
Forum(o)Bir: